McFemb's Server

Forum McFemb's Server

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-08 13:47:03

adrian123498

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 10
Punktów :   

Budowniczy and WOJNA!

Konkurs będzie polegał na zbudowaniu zamku 20 x 20 x 10 Oraz przejęciu zamku wroga po przez bitwe.
Każdy uczestnik wybiera klase drużyny :
Rycerza-Moze być 2
Zwiadowcy-Moze byc 1
Lekarza -Moze byc 1

na dowódce  czlonkowie grupy wybior± jedn± osobe jako dowódce.
Po wybraniu klas otrzymuj± wyposarzenie:
Rycerz dostaje zbroje z zelaza miecz z zelaza
Zwiadowca miecz z kamienia
Lekarz 20 bochenków chleba
Zadaniem rycerza będzie walczenie na lini frontu z wrogiem.
Zwiadowca będzie mjał za zadanie informowania dowódcy o postępach wroga.
Lekarz będzie uleczał swoj± druzyne jeżeli takowo jeden z czlonków drużyny na czacie krzyknie "Bochen!"
Dowódcy będ± mieli własne sieci chamachi w których będ± członkowie grup,Dowódca będzie wysyłał rozkazy.

Grupy zostan± podzielone na : Drużyna L,Drużyna H,Drużyna J
Drużyna wygra po przejeciu wszystkich zamków wroga.Jezeli drużyny nie przejm± zamków do 17:05 konkurs zakonczy się remisem nie zaleznie od przejętych zamków.
Nagrody:
Drużyna która przejeła wszystkie zamki:Kazdy czlonek tej grupy dostaje:Ligstone(¦wiec±cy kamien z piekła) x 64.
Zakonczenie remisem:Kazdy uczestnik konkursy dostaje 10 klocków diamentu i 25 ligstone.
Drużyna która straciła wszystkie zamki:Kazdy członek tej grupy dostaje 5 lighstone i 2 bloki diamentu.
WYDARZENIE TO ODBĘDZIE SIĘ 05.02.2010(SOBOTA) O GODZINIE 16:35


Jestem Adrian,Ksywe mam prost± "SkyBoard" ponieważ bardzo dobzre jeżdze na desce umiem najlepszy Ollie w calym moim osiedlu.W wolnym czasie lubie zagrać w minecraft lub Call of duty 6 albo w left 4 dead.Jestem fanem gothic-a oraz LinkinkPark nie gardze też Grup± operacyjn±.To tyle narq ;/

Offline

 

#2 2011-01-08 19:13:35

McFemb

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Budowniczy and WOJNA!

dobre kolesie traca wszystkie zamki i dostaja nagrode ciekawe kto potem bedzie buzyl te zamki (ja napewno nie)

Offline

 

#3 2011-01-08 19:25:48

adrian123498

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budowniczy and WOJNA!

ale te zamki bendom na innej mapie


Jestem Adrian,Ksywe mam prost± "SkyBoard" ponieważ bardzo dobzre jeżdze na desce umiem najlepszy Ollie w calym moim osiedlu.W wolnym czasie lubie zagrać w minecraft lub Call of duty 6 albo w left 4 dead.Jestem fanem gothic-a oraz LinkinkPark nie gardze też Grup± operacyjn±.To tyle narq ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dgrayman.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.fantazja.pun.pl www.gim2zuromin.pun.pl www.gaudiumforum.pun.pl